Stafet

 Hold Løber 1 Løber 2 Løber 3 Løber 4 I alt
RTX A/S 00:19:15 00:16:09 00:19:20 00:19:32 01:14:17
Xtel 00:17:40 00:03:40 00:37:40 00:19:12 01:18:12
Intel 1 00:19:20 00:20:01 00:20:34 00:19:31 01:19:26
BAE Systems Detica GCS A/S 1 00:19:17 00:19:25 00:22:45 00:19:34 01:21:01
Rohde & Schwarz / konXion 1 00:19:57 00:19:34 00:22:20 00:19:25 01:21:16
Ixonos Denmark ApS 00:19:47 00:18:59 00:21:51 00:23:43 01:24:19
Intel 2 00:20:54 00:21:34 00:23:06 00:21:55 01:27:28
BAE Systems Detica GCS A/S 2 00:20:08 00:21:05 00:21:14 00:25:33 01:27:59
Rohde & Schwarz / konXion 2 00:21:21 00:23:09 00:24:17 00:20:59 01:29:45
Nykredit – Medarbejderforeningen 00:22:53 00:24:32 00:19:39 00:26:13 01:33:17
Atira A/S 00:17:29 00:26:46 00:21:33 00:27:41 01:33:30
Neurodan 00:21:06 00:24:39 00:22:03 00:25:57 01:33:45
Polaris Electronics A/S 00:26:00 00:23:55 00:20:57 00:26:12 01:37:05
GateHouse A/S 00:22:02 00:34:08 00:21:38 00:19:27 01:37:14
Netic A/S 00:25:31 00:23:57 00:23:35 00:24:53 01:37:55
Samsung Denmark Research Center (udgået) #N/A #N/A #N/A #N/A #N/A

MTB Stafet

Hold Cykel 1 Cykel 2 Cykel 3 I alt
RTX A/S 1 00:38:32 00:42:31 00:40:17 02:01:20
RATE / NSN 00:37:50 00:42:48 00:44:38 02:05:16
Netimage 00:46:17 00:43:40 00:45:06 02:15:03
Samsung Denmark Research Center 1 00:48:27 00:46:35 00:40:14 02:15:15
RTX A/S 2 00:47:41 00:46:08 00:42:30 02:16:19
BAE Systems Detica GCS A/S 00:46:07 00:48:58 00:42:03 02:17:08
Ixonos Denmark Aps 00:44:36 00:48:33 00:47:07 02:20:16
GateHouse A/S 00:50:11 00:50:06 00:41:36 02:21:54
Samsung Denmark Research Center 2 00:45:34 00:53:07 00:55:17 02:33:59
Intel 01:03:19 01:00:18 00:48:11 02:51:48
Neurodan 00:49:16 01:17:22 00:48:12 02:54:50

Volley

Vinder: RTX
2. plads: Rohde & Schwarz
3. plads: Cobham SATCOM

Point oversigt – pulje 1
  Point Placering
Neurodan A/S 2 3
BAE Systems   Detica GCS A/S 2 4
Rohde &   Schwarz / konXion 4 1
Cobham SATCOM 4 2
Point oversigt – pulje 2
  Point Placering
RTX A/S 4 1
GateHouse A/S 0 3
CEGO ApS 2 2

Bordfodbold

Vinder: Nykredit
2. plads: Netimage
3. plads: CEGO 2

Pulje 1 Point Placering
Polaris Electronics 0 4
Samsung Denmark Research Center 2 2
BAE Systems Detica GCS 1 3
CEGO 2 3 1
Pulje 2 Point Placering
Nykredit 3 1
Xtel 2 2
RTX 1 1 3
Neurodan 2 0 4
Pulje 3 Point Placering
Intel 1 3
Dezide 1 2 2
CEGO 1 1 4
Ixonos   Denmark 2 1
Pulje 4 Point Placering
RTX 2 2 2
Netimage 3 1
Dezide 2 1 3
Neurodan 1 0 4

Fodbold

Vinder: Intel
2. plads: CEGO
3. plads: Department of Energy Technology 2

Gruppe A Point
Dept. of   EnergyTechnology 1 4
Netimage 3
Nykredit 2
Samsung 1
Gruppe B Point
Atira 4
Dept. of Energy Technology 2 5
Gatehouse 0
RATE & Nokia Siemens Network 3
Gruppe C Point
BAE Systems Detica GCS 4
2 Operate 4
Xtel 0
Intel 5
CEGO 5

Tovtrækning

Vinder: BAE Systems Detica GCS